Crescent-Stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir yılı opsiyonlu iki yıllık sözleşme imzaladın ve Beşiktaş'ta kaldın. Senin taleplerin nedeniyle görüşmelerin uzadığı basın tarafından çok yazılıp çizildi. Bu işin aslını senden dinleyebilir miyiz?

2 posters

Bir yılı opsiyonlu iki yıllık sözleşme imzaladın ve Beşiktaş'ta kaldın. Senin taleplerin nedeniyle görüşmelerin uzadığı basın tarafından çok yazılıp çizildi. Bu işin aslını senden dinleyebilir miyiz? Empty Bir yılı opsiyonlu iki yıllık sözleşme imzaladın ve Beşiktaş'ta kaldın. Senin taleplerin nedeniyle görüşmelerin uzadığı basın tarafından çok yazılıp çizildi. Bu işin aslını senden dinleyebilir miyiz?

Mesaj  pusucu17 C.tesi Ağus. 09, 2008 3:58 pm

Bir yılı opsiyonlu iki yıllık sözleşme imzaladın ve Beşiktaş'ta kaldın. Senin taleplerin nedeniyle görüşmelerin uzadığı basın tarafından çok yazılıp çizildi. Bu işin aslını senden dinleyebilir miyiz?

Kesinlikle belirtmek isterim ki, sözleşme uzatma aşamasında görüşmeler uzamadı ve ben de yönetimden normalden yüksek bir ücret talebinde bulunmadım. Medyanın beni böylesine taraftarların önüne atması ve üzerimden spekülasyon yapması hiç hoşuma gitmedi, derinden yaraladı. Benim taraftarlarımızdan ricam, basında yer alan bu tür asılsız iddialara inanmamaları. Gerçekleri sadece benim ağzımdan dinlesinler. Başkanımız Yıldırım Demirören ve menajerimiz Sinan Engin, Avrupa Şampiyonası sırasında konsantrasyonumu bozmamak, turnuva bitiminde de 40 günün üzerindeki kamp dönemi sonrasında bana rahat bir dinlenme imkânı bırakmak adına anlayış gösterdiler ve sözleşmeyle ilgili görüşmeleri ilerleyen günlere ertelediler. Tatilim bittikten sonra Başkanımız Yıldırım Demirören beni çağırdı. Daha ilk görüşmede para konusunda uzun pazarlıklar yapmadan imzayı attım ve sözleşmem uzatıldı. Sözleşmemin uzatılması hususunda bana yardımcı olan Başkanımız Yıldırım Demirören ve babası Erdoğan Demirören'e özel olarak teşekkür ederim.
pusucu17
pusucu17

http://powerturk.eniyiforum.net/index.htm