Crescent-Stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beşiktaş'ın Yeni Formaları Tanıtıldı

Beşiktaş'ın Yeni Formaları Tanıtıldı Empty Beşiktaş'ın Yeni Formaları Tanıtıldı

Mesaj  fbcska1907 Paz Ağus. 10, 2008 6:12 pm

Beşiktaş Futbol Takımı'nın 2008-2009 sezonunda giyeceği formaların tanıtımı Çırağan Sarayı'nda düzenlenen defile ile yapıldı. Geceye Başkan Yıldırım Demirören, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve futbolcuların yanısıra çok sayıda davetli katıldı.

Defile ile sergilenen Beşiktaş'ın yeni formaları dikine çizgili siyah-beyaz, düz beyaz, enine çizgili siyah beyaz ve enine çizgili siyah-gri olarak tasarlanmış olarak sunuldu. Defilede ayrıca Kartal Yuvası Sonbahar-Kış kreasyonundan örnekler ve Umbro'nun basketbol takımı için hazırladığı formalar da beğeniye sunuldu. Tanıtımda futbolculardan Zapotocny, Delgado, Bobo, Holosko, Tuna, Uğur, Nobre, Sivok, Seriç, Batuhan'nın yanı sıra basketbolcular Muratcan, Cevher ve Arın mankenlik yaptı.

ÖNER: "İBRAHİMLERİN DURUMU ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA İÇİNDE BELLİ OLACAK

Siyah-beyazlı kulübün formalarının tanıtıldığı gecede ise en çok konuşulan konulardan birisi takımın yurt dışı kampının ilk gününde yapmış oldukları kavga nedeniyle kadro dışı bırakılan kaptanlar İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman'ın durumları oldu. Gece boyunca herkes bu iki futbolcu konusundaki kararı birbirleri ile konuştu. Başkan Yıldırım Demirören ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın basın mensuplarından uzakta görüşmeleri ise dikkatlerden kaçmadı.

Tanıtım gecesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Beşiktaş Kulubü Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Öner, bugün yapılması gereken toplantının ertelendiğini belirterek, "Gelecek hafta içinde yapacağımız yönetim kurulu toplantısında İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın durumları belli olacak. Onlar için hayırlısı ne ise o olacağını düşünüyoruz." açıklamasını yaptı.

Öner, "İmrenilecek bir hazırlık dönemi geçirdik. Futbolcular büyük kenetlenme içinde. Bu sene onların gözündeki heyecan ve şevk başka türlü. Kaçırdığımız şampiyonluğu bu sezon için başka türlü arzuluyorlar." dedi.

Öte yandan Siyah-beyazlı takımda Gordon'un takıma geri dönmesi nedeniyle lisansı çıkarılamayan Seric konusunda ise Öner şunları söyledi; "Şu an kendisi bizimle beraber herhangi bir sorun bulunmuyor. Gordon sorununu en kısa sürede çözdükten sonra lisans işlemlerine başlayacağız. Kendisi bizimle çok mutlu."

Geceye katılan futbolcular ise basın mensuplarına yaptıkları açıklamalarda yeni sezon öncesi iddialı açıklamalarda bulundu. Siyah-beyazlı futbolcular, gelecek sezon şampiyon olacaklarını ifade etti. Bu arada takım kaptanları İbrahim Toraman ile İbrahim Üzülmez'in kavga etmesi ile ilgili sorulara ise oyuncular; "Bu durumla ilgili yönetim kurulu karar verecektir. Onların kararına saygı duyulması lazım." diye cevap verdi
fbcska1907
fbcska1907

- Similar topics