Crescent-Stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İbrahim Üzülmez: "Beşiktaş Camiasından Özür Diliyorum"

İbrahim Üzülmez: "Beşiktaş Camiasından Özür Diliyorum" Empty İbrahim Üzülmez: "Beşiktaş Camiasından Özür Diliyorum"

Mesaj  fbcska1907 Paz Ağus. 10, 2008 6:13 pm

İbrahim Üzülmez: "Beşiktaş Camiasından Özür Diliyorum" Ibrahim-uzulmez-besiktas-camiasindan-ozur_o

Beşiktaş'ın, Avusturya kampında takım arkadaşı İbrahim Toraman ile terlik fırlatma yüzünden kavga eden ve satış listesine konulan İbrahim Üzülmez, bir basın toplantısı düzenleyerek Siyah - beyazlı camiadan özür diledi.

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde basın mensuplarının karşısına çıkan İbrahim Üzülmez, herkesin hata yapabileceğini ve kendisinin de bu hatadan bir ders çıkardığını söyledi. Tecrubeli futbolcu sözlerini şöyle sürdürdü.

"İbrahim Toraman ile geçmişten gelen bir husumetimiz yok. O anda yaşanmış ve gelişmiş bir olay. Keşke olmasaydı. Hayatta bazen hatalar olabiliyor. Önemli olan hatalardan dersler çıkarmak. Böyle bir olay yaşattığımız için Beşiktaş camiasından, başkanımızdan ve yönetim kurulu ağabeylerimden, bu olayın içinde olan Sinan Engin'den ve özellikle hocamızdan özür diliyorum. 8 yıl camiada oynamış, kaptanlık yapmış oyuncu olarak böyle bir olayla gündeme gelmek beni fazlasıyla üzdü. Keşke olmasaydı. Güzelliklerin ve şampiyonlukların konuşulduğu konularla gündeme gelmek isterdik. Büyüklerimiz nasıl bir karar alır bilmiyorum. Ama bizim düşüncemiz takıma geri dönmek. Özellikle bu sene bizim için çok önemli bir sezon. Şampiyon olmamız gerektiğini düşünüyorum. Bu doğrultuda birlik beraberlik içinde olmak istiyoruz. Şampiyonluk yolunda takıma katkı sağlamak istiyoruz."

- "KAPTANLIĞI SORUN YAPMAM" -

İbrahim Üzülmez ayrıca takıma geri dönmesi durumunda kaptanlığın kendisinden alınmasını sorun yapmayacağını belrterek, "Daha önce nasıl arkadaşlarımıza yardımcı oluyorsak, döndüğümüz zaman da zaten takımın en büyükleri olarak kaptanlık olmasa dahi arkadaşlarımıza yardımcı olacağız. Yardımcı olmamız gerekiyor, çünkü birlik beraberliğe ihtiyacımız var. Kaptan kimse o arkadaşlara elimizden geldiği kadar yardımcı olacağız'' dedi.

Toplantının sonlarına doğru basın merkezine gelen İbrahim Toraman ise İbrahim Üzülmez ile beraber basın mensuplarına poz verdi
fbcska1907
fbcska1907

- Similar topics