Crescent-Stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oynamayınca yeteneklerim geriledi

2 posters

Oynamayınca yeteneklerim geriledi Empty Oynamayınca yeteneklerim geriledi

Mesaj  pusucu17 C.tesi Ağus. 09, 2008 3:20 pm

Oynamayınca yeteneklerim geriledi

Türkiye'de büyük takımda oynayan genç oyuncular forma şansı için beklemekle kiralık gitmek arasında tercih yapmakta zorlanıyor. Eğer kalırlarsa kariyerleri ciddi anlamda zedelenebiliyor, bazen de doğru zamanda şans buluyorlar. Sence hangisini yapmak doğru?

Oynamadığım zamanlarda hep gitmek istedim. Oğuz Çetin ve Werner Lorant dönemlerini geçtikten sonra, Christoph Daum takımın başındayken ayrılmak istedim, göndermediler. Sonraki iki sezonda da gitmek istedim, yönetim yine bırakmadı. Zico geldi, o da göndermedi. Allah'tan bu sene kendimi gösterme fırsatı bulabildim. Ben hep kiralık gidip, kendimi toparlayıp geri dönmeyi düşündüm ama olmadı. Çünkü yönetim ve teknik adamlar beni hep bir stepne gibi görüyordu. Bence genç oyuncu oynamadığı zaman birçok özelliğini kaybedebiliyor. Bu benim için de geçerli. Oynamadığım dönemlerde yeteneklerimde bir gerileme oldu. Şimdi yavaş yavaş durumu toparladığımı düşünüyorum. Örneğin ağır olduğum yönünde eleştiriler yapılıyordu. Eğer benim PAF takımdaki maçlarımı izleseler, dediklerinin tam tersi olduğunu anlayacaklardı. Ben her zaman oynamak için gitmek gerektiğine inandım. Şimdiki PAF takım oyuncularıyla konuştuğum zaman da onlara bu tavsiyede bulunuyorum.

Oynamayınca yeteneklerim geriledi Semih3
pusucu17
pusucu17

http://powerturk.eniyiforum.net/index.htm

Oynamayınca yeteneklerim geriledi Empty Geri: Oynamayınca yeteneklerim geriledi

Mesaj  fbcska1907 Ptsi Ağus. 11, 2008 7:37 pm

güzel paylaşım teşekkürler
fbcska1907
fbcska1907