Crescent-Stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fenerbahçe'nin altyapısından gelip ilk on birin gediklisi olan oyuncular bir elin parmakları kadar sayılı. O altyapıdan gelen bir oyuncu olarak bu durumu nasıl değerlendiriyorsun?

2 posters

Fenerbahçe'nin altyapısından gelip ilk on birin gediklisi olan oyuncular bir elin parmakları kadar sayılı. O altyapıdan gelen bir oyuncu olarak bu durumu nasıl değerlendiriyorsun? Empty Fenerbahçe'nin altyapısından gelip ilk on birin gediklisi olan oyuncular bir elin parmakları kadar sayılı. O altyapıdan gelen bir oyuncu olarak bu durumu nasıl değerlendiriyorsun?

Mesaj  pusucu17 C.tesi Ağus. 09, 2008 3:21 pm

Fenerbahçe'nin altyapısından gelip ilk on birin gediklisi olan oyuncular bir elin parmakları kadar sayılı. O altyapıdan gelen bir oyuncu olarak bu durumu nasıl değerlendiriyorsun?

Altyapıdan gelip Fenerbahçe A Takımı'nda oynamak gerçekten çok zor bir iş. Türkiye'de gençlere çok fazla forma şansı verilmediğini zaten biliyoruz. Fenerbahçe'de ise bu durum daha da sınırlı. Sıra dışı yetenekleriniz olmalı ki A takımı ciddi şekilde zorlayabilesiniz. Müjdat Yetkiner ve Cem Pamiroğlu'ndan sonra bunu başarabilen birisi uzun süre olmadı. Ben, Can Arat, Kerim Zengin ve Volkan Babacan'ı son dönemde bu kişilerin arasında sayabiliriz. Neden altyapıdan gelenler oynayamıyor derseniz, ben 9 yıldır Fenerbahçe'deyim, her sene beklenti olabilecek en üst düzeyde. Buna paralel olarak çok kaliteli yerli-yabancı transferler yapılıyor. Hele de bu genç defans veya forvet oyuncusu ise işi daha da zor. Çünkü benim kulüpte bulunduğum her sene oralara muhakkak transfer yapılır. Geride kalan sezonlarda 20 farklı forvet oyuncusuyla oynadığımı söyleyebilirim. Fenerbahçe taraftarının da yapısını tahmin ediyorsunuz. Onların beklentileri de büyük. Fenerbahçe'nin Avrupa'da kupa kazanmasını istiyorlar. Beşiktaş'ın da bizimle benzer bir yapıda olduğunu düşünüyorum. Galatasaray'da da beklentilerin büyük olduğunu söyleyebilirsiniz ancak onların gençlere şans tanıyan bir takım haline gelmeleri için UEFA Kupası ve Süper Kupa başarılarını elde etmeleri gerekti. Belki de Fenerbahçe benzer bir süreçten geçtiğinde, bu anlamda kabuk değiştirmesi mümkün olacak.
pusucu17
pusucu17

http://powerturk.eniyiforum.net/index.htm

Fenerbahçe'nin altyapısından gelip ilk on birin gediklisi olan oyuncular bir elin parmakları kadar sayılı. O altyapıdan gelen bir oyuncu olarak bu durumu nasıl değerlendiriyorsun? Empty Geri: Fenerbahçe'nin altyapısından gelip ilk on birin gediklisi olan oyuncular bir elin parmakları kadar sayılı. O altyapıdan gelen bir oyuncu olarak bu durumu nasıl değerlendiriyorsun?

Mesaj  fbcska1907 Ptsi Ağus. 11, 2008 7:36 pm

güzel paylaşım teşekkürler
fbcska1907
fbcska1907

- Similar topics