Crescent-Stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyun stilini hangi liglere daha uygun buluyorsun?

2 posters

Oyun stilini hangi liglere daha uygun buluyorsun? Empty Oyun stilini hangi liglere daha uygun buluyorsun?

Mesaj  pusucu17 C.tesi Ağus. 09, 2008 3:22 pm

Oyun stilini hangi liglere daha uygun buluyorsun?

İspanya ve Almanya liglerini beğeniyorum. Orada takımlar çoğunlukla çift forvetle oynadıkları için pozisyon zenginliği daha yüksek. Ben de iki forvetle oynamayı seviyorum.

Eskiden Türk futbolcusu Türkiye'den ayrıldığı zaman adaptasyon problemleri yaşardı. Oysa şimdi önümüzde başarılı örnekler de var. Sen kendini nerede görüyorsun bu anlamda? Duygusal ve ülkesinden ayrılmaya dayanamayacak bağlı biri mi yoksa kariyeri için her zorluğa göğüs geren biri mi?

Nihat ve Emre ağabey elde ettikleri başarılarla bizi gururlandırdı. Ben de onlar gibi Avrupa'da oynama şansı bulursam elimden gelenin en iyisini yaparım. Sonuçta daha iyi imkânlarda yaşantımı sürdüreceksem, çocuğumu büyütmek için daha uygun bir ortam olduğunu düşünürsem, oraya adapte olmakta zorlanacağımı zannetmiyorum. Allah nasip ederse, ben de o zorluklara göğüs gererim.
pusucu17
pusucu17

http://powerturk.eniyiforum.net/index.htm

Oyun stilini hangi liglere daha uygun buluyorsun? Empty Geri: Oyun stilini hangi liglere daha uygun buluyorsun?

Mesaj  fbcska1907 Ptsi Ağus. 11, 2008 7:35 pm

güzel paylaşım teşekkürler
fbcska1907
fbcska1907

- Similar topics