Crescent-Stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avrupa Şampiyonası kadrosuna dâhil edilmeme endişen var mıydı? İsmin açıklandıktan sonra bir rahatlama oldu mu?

2 posters

Avrupa Şampiyonası kadrosuna dâhil edilmeme endişen var mıydı? İsmin açıklandıktan sonra bir rahatlama oldu mu? Empty Avrupa Şampiyonası kadrosuna dâhil edilmeme endişen var mıydı? İsmin açıklandıktan sonra bir rahatlama oldu mu?

Mesaj  pusucu17 C.tesi Ağus. 09, 2008 3:23 pm

Avrupa Şampiyonası kadrosuna dâhil edilmeme endişen var mıydı? İsmin açıklandıktan sonra bir rahatlama oldu mu?

Her futbolcudaki gibi benim de böyle bir endişem oldu. Seçilen oyuncuların hepsi kendini ispatlamış isimler. Dışarıda kalacak oyuncular arasında benim ben de bulunabilirdim. Hatta Yıldıray, Halil ve İbrahim Kaş gittikten sonra bile düşündüm. Son iki gün benim için zor geçti. Kafamda hep sorular vardı ama kadroya seçilince rahatladım.

Forvet hattını nasıl değerlendiriyorsun? Milli Takım Hakan Şükür'süz oynamaya alıştı mı?

Milli Takım'ın ileri ucunda Nihat ağabeyle iyi bir ikili oluşturduğumuzu düşünüyorum. Bizim dışımızda da Mevlüt, Halil, Gökhan Ünal ve Mehmet Yıldız var. Avrupa Şampiyonası sonrasında da alternatifler denenebilir.

Avrupa Şampiyonası'ndaki ilk golümüzü İsviçre'ye karşı attın. Kaderin bir cilvesi olarak, bu maçta da sonradan oyuna girdin. Neler söylersin?

Portekiz maçından sonra ikinci Avrupa Şampiyonası maçına çıkmıştım. Kenarda beklerken oyuna gireceğimi hissettim. Kulübede olduğum zaman maçı çok iyi takip ederim, oyunu iyi okurum. Stoperlerin hareketlerini analiz ederim. Bir de kendi kendimi motive etme yöntemim var. Yedekte beklerken oyuna girip gol atabileceğime kendimi inandırıyorum. Sanki içime doğuyor. O maçta da gol atacağımı hissetmiştim. Eğer forvet oyuncusuysanız doğru zamanda doğru yerde olmak kadar, biraz da şansınızın olması önemli. Golü koklamak ve pozisyon almak konusunda doğuştan yeteneklerim olduğunu düşünüyorum. O pozisyonda topun arkaya gideceğini hissetmiştim. Kafayı vurdum ve top filelere gitti.
pusucu17
pusucu17

http://powerturk.eniyiforum.net/index.htm

Avrupa Şampiyonası kadrosuna dâhil edilmeme endişen var mıydı? İsmin açıklandıktan sonra bir rahatlama oldu mu? Empty Geri: Avrupa Şampiyonası kadrosuna dâhil edilmeme endişen var mıydı? İsmin açıklandıktan sonra bir rahatlama oldu mu?

Mesaj  fbcska1907 Ptsi Ağus. 11, 2008 7:35 pm

güzel paylaşım teşekkürler
fbcska1907
fbcska1907

- Similar topics