Crescent-Stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hırvatistan karşılaşmasında turun kapısını aralayan, tüm Türkiye'yi tekrar umutlandıran o beraberlik golünü nasıl attığını hatırlıyor musun?

2 posters

Hırvatistan karşılaşmasında turun kapısını aralayan, tüm Türkiye'yi tekrar umutlandıran o beraberlik golünü nasıl attığını hatırlıyor musun? Empty Hırvatistan karşılaşmasında turun kapısını aralayan, tüm Türkiye'yi tekrar umutlandıran o beraberlik golünü nasıl attığını hatırlıyor musun?

Mesaj  pusucu17 C.tesi Ağus. 09, 2008 3:23 pm

Hırvatistan karşılaşmasında turun kapısını aralayan, tüm Türkiye'yi tekrar umutlandıran o beraberlik golünü nasıl attığını hatırlıyor musun?

118. dakikada golü yiyince "Eyvah, maç gitti dedim" içimden. Ondan sonra Arda ve Tuncay topla tehlikeli akınlar yapmaya başladı. Hemen kendimizi toparladık. Bir uzun top atıldı Hırvatistan ceza sahasına. İki tane uzun stoperin arasında bir şey yapamayacağım gibi gözüküyordu. Emre Aşık kafa topuna çıkınca onları bozdu ve top da benim önümde kaldı. Yapabildiğim en düzgün vuruşu yaptım ve gol oldu. Topa son bir güçle vurmuştum. Benim için önemi büyük.

Sonradan oyuna girerek attığın önemli gollere bir yenisini daha ekledin. Öyle gözüküyor ki hâlâ sana verilen "Nöbetçi Golcü" lakabından kurtulamayacaksın.

Gerçekten bu böyle gidecek galiba. İlk on birde başladığımda da gol attığım çok oldu ama böyle anahtar diye tabir edilebilecek golleri hep sonradan girdikten sonra attım.
pusucu17
pusucu17

http://powerturk.eniyiforum.net/index.htm

Hırvatistan karşılaşmasında turun kapısını aralayan, tüm Türkiye'yi tekrar umutlandıran o beraberlik golünü nasıl attığını hatırlıyor musun? Empty Geri: Hırvatistan karşılaşmasında turun kapısını aralayan, tüm Türkiye'yi tekrar umutlandıran o beraberlik golünü nasıl attığını hatırlıyor musun?

Mesaj  fbcska1907 Ptsi Ağus. 11, 2008 7:34 pm

güzel paylaşım teşekkürler
fbcska1907
fbcska1907

- Similar topics